Odcizili se, když byl na vojně

Byla to láska, která měla obrovský potenciál. JIŘINA BOHDALOVÁ (89) poznala svého prvního manžela BŘETISLAVA STAŠE (92) jako hodně mladá. Vše se seběhlo velmi rychle a poté to šlo také rychle z kopce.

Po čase si už neměli co říct

Také vás může zajímat ...

Zamilovala se do něj a už nebylo cesty zpět. Jedna z nejvýznamnějších českých hereček Jiřina Bohdalová (89) se se svým prvním mužem Břetislavem Stašem (92) seznámila vlastně náhodou.

Zrovna se hlásila na prestižní DAMU, ale ani jeden z jejích dvou pokusů nevyšel, protože ji nepřijali. Odjela proto do Ostravy učit děti ve škole, k tomu jí maturita stačila. Právě tam se poprvé potkala s Břetislavem. Slovo dalo slovo, a jejich láska začala vzkvétat.

Když se poté vrátila do Prahy, tak ji na školu vzali. Ve druhém ročníku ale musela studium přerušit, protože zjistila, že je těhotná. Se Stašem se proto narychlo vzali a čekali, až se jim narodí vytoužená dcerka.

Prožívala temné období

Své těhotenství si ale Bohdalová moc neužila. Z manželova služebního platu sotva vyžili, a tak musela pracovat i ona. Navíc když se Simona Stašová (65) narodila, Břetislav byl na vojně. Pro Jiřinu to bylo jedno z nejtěžsích období.

Když se poté Staš vrátil domů, Jiřinu vůbec nepoznával. Existenční problémy ji natolik změnily, že už si spolu neměli co říct. Dohodli se tedy na rozvodu. Jiřina ale Břetislavovi nikdy nebránila ve styku s dcerou Simonou. Dodnes se všichni pravidelně vídají a dalo by se říct, že fungují jako jedna velká a spokojená rodina.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama