Odešel a vy ho chcete zpět?

Když vás opustí muž, nemusí to ještě znamenat úplný konec. Pokud ho chcete zpátky, netlačte na pilu. Zhroucená a na dně ho zpátky nepřivoláte.

Nejdříve musíte vychladnout a přestat se utápět ve splínu. Dejte mu čas. Když odešel, byla pro něj situace mezi vámi zřejmě neúnosná. Neměla byste sedět doma a trápit se. Dopřejte si masáž, kupte si něco hezkého a navštivte kadeřníka.

Také vás může zajímat ...

S novým účesem tak symbolicky odstřihnete svou minulost a zvednete sebevědomí. Hýčkání má blahodárný vliv na vaši mysl i tělo. Uvědomíte si své já a ukážete sobě, i jemu, že dál žijete naplno.

Ukažte, že umíte žít i bez něj

Uvidíte manžela poprvé od doby, kdy odešel? Zvolte místo někde jinde, než u vás doma.

Oběma se bude lépe dýchat v prostředí klidné kavárny než v bytě, kde jste se neustále dohadovali. Nedovolte, aby si myslel, že vás jeho odchod zdrtil a jste na něm pořád závislá, i kdyby to byla pravda.

Jestli ho chcete zpět, chovejte se mile, žádné výčitky, slzy nebo snad věšení se na krk. Ukažte, že umíte existovat i bez něj. Vaše krása vychází z toho, jak se vy sama cítíte.

Krátké odloučení často pomůže

Naznačte mu, že jste měla čas přemýšlet nad věcmi, které je třeba změnit.

Prokažte dobrou vůli a částečně ustupte z požadavků, na kterých jste předtím trvala. Nezapomeňte, že muži jsou hákliví na svou pravdu a netlačte na pilu. Když bude cítit, že ho k návratu nutíte, o to víc se vám to nepodaří.

Krátké odloučení často pomůže pročistit hlavu od zbytečných hádek, které směřovaly váš vztah ke konci. Můžete také navrhnout schůzku u partnerského poradce. Přiznat si, že manželství potřebuje pomoc, znamená první krok k jeho zlepšení..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...