Odešla legenda televizního vysílání

Asi těžko se najde někdo, kdo by si nepamatoval moderátorku Evu Jurinovou (†67), která v devadesátých letech moderovala zprávy v televizi Nova a pravidelně bořila ankety popularity.

Její náhlá smrt rozesmutnila mnoho jejích fanoušků. A její odchod zaskočil i ty nejbližší. „Odešla náhle a nečekaně,“ prozradil její manžel a zdrceně dodal, že ho velmi mrzí spekulace, které se ohledně jejího skonu vyrojily.

Také vás může zajímat ...
Eva byla „paní moderátorka“, mnohé její dnešní nástupkyně jí nesahají ani po kotníky.

„Přece lidi neumírají jen na koronavirus a rakovinu. Nikde nebudu říkat diagnózu, na kterou manželka odešla z tohoto světa. Pořád mám právo ji chránit,“ říká Jurina, který zároveň prozradil, že to, že její smrt dlouhé dny nezveřejnil a v tichosti proběhlo i poslední rozloučení,

bylo výslovným přáním jeho ženy, která si nepřála kolem své smrti mediální cirkus. Na Jurinovou budou vzpomínat nejen televizní diváci, ale také obyvatelé městečka Sadská, kde byla několik let starostkou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama