Odešla legenda

Legenda české populární hudby, skladatel Ladislav Štaidl (†75), který byl mimo jiné dlouholetým kapelníkem orchestru doprovázejícího Karla Gotta (†80), podlehl komplikacím způsobeným nemocí Covid-19.

A přestože by si spousta lidí určitě přála, aby se s ním mohli přijít naposledy rozloučit, on sám si ještě za života dal podmínku, že v žádném případě pohřeb nechce! „Pozůstalí se sejdou až k převzetí a uložení ostatků,“ tvrdí rodinný známý.

Také vás může zajímat ...
S Karlem Gottem teď mohou koncertovat v hudebním nebi

Hudebník, jehož postelí prošly doslova zástupy známých i neznámých žen, to prý myslel tak vážně, že si tuto podmínku dal dokonce jako součást svojí závěti.

A současná situace splnění jeho posledního přání navíc velmi nahrává. Lidé, kteří ho obdivovali, tak alespoň vytvořili pietní místo před domem na pražském Novém Městě, kde Štaidl dlouhé roky bydlel.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama