Odhalení: Jak Vondráčková vydělává na svých fanoušcích?

Už neví, jak ještě více zbohatnout! Potom, co byla zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (38) osočená, že ukradla svojí kolegyni Marianě Prachařové (24) do svého klipu některé originální prvky, přišla další rána.

Také vás může zajímat ...

Zatímco u jiných celebrit nejsou bezplatné autogramiády žádnou výjimkou, Lucka se podle všeho rozhodla pro jinou variantu a na chystanou autogramiádu v půlce srpna v Branickém divadle pustí pouze ty, kteří budou ochotní zaplatit za její autogram 120 korun.

Součástí akce bude sice i promítání videoklipů a ukázek z jejího posledního filmu Dokonalý polibek včetně písniček z nového CD, ale to nic nemění na tom, že ne každý, kdo o podpis své idolky stojí, bude moct přijít. Neměla by se Lucka spíš snažit v očích fanoušků vyvrátit poslední nelichotivé dojmy a udržet si zbytek obdivovatelů, kterých ale stále ubývá?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...