Odhalí drsná rodinná traumata?

TK TV Nova

Rodinné zázemí se jí v poslední době naprosto zhroutilo. Není proto divu, že se mladá zpěvačka Anna Slováčková (23) snaží zaměstnávat, jak jen to jde. Vypadá to, že se rozhodla s rodinným traumatem vypořádat po svém a vypíše trápení do nové knihy.

To naznačuje, že rozvrácené manželství jejích rodičů, herečky Dagmar Patrasové (62) a hudebníka Felixe Slováčka (75) ji stále sráží na kolena. Skandál spojený s Felixem, který si na stará kolena našel mladou milenku, totiž řeší celá společnost, což se jí velmi dotýká.

Také vás může zajímat ...

Anna se navíc svěřila s tím, že knihu bude psát o jejím blízkém okolí a má být všehochutí. „Takové psycho, drama, ale i romantické,“ dodala zpěvačka o své knize. Hlavní hrdinkou jejího příběhu má být žena.

Dá se tedy předpokládat, že se Anna inspirovala rodinou tragédií, díky které delší dobu prožívá krušné chvíle. Znamená to snad, že se v roli hlavní hrdinky objeví opravdu Patrasová? Pokud tomu tak opravdu bude, může tím své rodině zadělat na pořádný skandál.

Kdyby totiž prozradila nějaké šokující informace, které ještě nejsou na veřejnosti profláklé, celá rodina by klesla na ještě hlubší dno. A co by na to asi řekl samotný Slováček?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama