Odhalila děsivé rodinné tajemství

Zjistila, že celý život žila ve lži. Herečka Jane Fonda (80) přišla o svoji matku, když jí bylo pouhých dvanáct let. Padesát pět let si ale myslela, že za matčinu smrt mohlo srdeční selhání. Až nyní se rozhodla promluvit o tom, že i její vlastní otec před ní tajil skutečný důvod.

Frances Ford Seymour (†42) totiž spáchala sebevraždu. „Až ve stáří jsem se z filmového magazínu dozvěděla, že ve skutečnosti si dobrovolně vzala život,“ popsala Fonda to, jak odhalila bolestné tajemství.

Také vás může zajímat ...

Tehdy prý Seymour trpěla bipolární poruchou a trávila čas v psychiatrické léčebně. Fonda tak po dlouhých letech pochopila, proč na ní rodiče neměli tolik času, a neukázali se například na školních vystoupeních, kde jako malá účinkovala.

Teď tedy prý mohla konečně odpustila matce i sobě

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...