Odhalila detaily z intimního života

Nedávno se pustil do Dominiky Gottové

Dlouhé roky nebylo o Dominice Gottové (46) téměř slyšet. V médiích se začala objevovat pravidelně až v souvislosti s úmrtím svého otce Karla Gotta (†80). Mistrova dcera na tom po návratu do České republiky nebyla po finanční stránce moc dobře, a tak se asi dalo čekat, že svou popularitu využije k tomu, aby si trochu přilepšila.

Nakonec se své šance chopila velmi energicky a do médií vyzrazuje údajně za úplatu pikantní detaily nejen ze života svého, ale i ze života Karla Gotta a jeho nejbližších. Nikdo si však asi nepomyslel, že by šla tak daleko, aby vyzrazovala intimní detaily svého bouřlivého sexuálního života.

Také vás může zajímat ...

Stála prý otce miliony korun

Podle vyjádření bývalé kamarádky Šárky Rezkové (51), která Dominice poskytla po jejím návratu do Čech azyl, zpěvák své dceři často finančně pomáhal. „Nacpal do ní spoustu peněz. Pohybuje se to v řádech milionů,“ tvrdí Šárka s tím, že Dominika prý využívá všechny kolem sebe.

Rezková také uvedla, že je Dominika neuvěřitelně nevděčná, všechno bere jako naprostou samozřejmost a pro peníze prý udělá bez nadsázky cokoli.

Stovky mužů a pár žen

„Jí záleží jen na nich a na sobě samé,“ dodala ještě znechucená Rezková. A nejspíš nebyla daleko od pravdy, protože co jiného než vidina peněz by Dominiku přiměla pustit do světa kontroverzní knížku Můj táta Karel. Právě v ní totiž odhaluje svůj sexuální život. Vypráví o nevěrách, milování ve třech, i se ženami. Zpěvákova dcera přiznala, že měla určitě kolem stovky milenců a několik žen.

„Moje zkušenosti se ženami tátu hrozně štvaly. Jednou mi na to totiž přišel,“ uvedla Dominika, která prý o své orientaci nikdy nepochybovala, jen to chtěla s ženami zkusit a zpestřit si tak sexuální život. Zhruba od dvaceti let je prý bisexuální, protože mnohdy jí při pohledu na nějakou dívku napadne, jaké by to s ní asi bylo.

Gottova dcera se také rozpovídala o skupinovém sexu, který prožila v USA po jednom z koncertů, kdy baskytarista z kapely Manowar přivedl na pokoj další ženu a užívali si ve třech.

Tátovi navzdory

Dominika přiznává, že její sexuální život byl opravdu velice pestrý, ničeho prý ale nelituje. Zapovězení pro ni nebyli ani ženatí muži, což jejího otce velmi rozčilovalo. Vždycky mu záleželo na tom, co si o něm lidé myslí a Dominiky rezevlátý život mu byl trnem v oku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...