Odhalila šokující těhotenství

Velkou novinku si pro diváky připravila herečka nováckého seriálu Ulice Tereza Bebarová (43). Její postava Světlany Nyklové z obrazovek dočista zmizí. Tereza je totiž těhotná! Miminko dokonale utajila a na veřejnost se tato informace dostala až když byla herečka ve třetím trimestru.

Její postava v seriálu ale těhotná není, štáb se tak musí poprat s jejím bříškem. „Mám na sobě několik vrstev oblečení, nenatáčím se příliš profilem, hodně si zakládám ruce přes břicho. A teď už nezbývá než postavu poslat někam pryč,“ prozradila Tereza.

Také vás může zajímat ...

Co s ní potom? Scénář se prý nemusel narychlo upravovat, Tereza přišla za štábem s předstihem a prosbou o to, aby mohla mít trochu méně práce a v klidu se tak věnovat miminku. Otázkou ovšem zůstává, zda bude Bebarová patřit k těm matkám, které se co nejdříve po porodu vrací před na obrazovky.

Má snad i ona strach o svoje místo? Přeci jen seriál Ulice je velmi flexibilní, a proto by pro scenáristy nebylo žádným problémem ji rychle z celého příběhu vyškrtnout. Snad Tereze rodina domluví, aby si své pravděpodobně poslední těhotenství v klidu užila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama