Odhalila svou temnou minulost

Asi jen málokdo by do sympatické Sandry Pogodové (44) řekl, jak bouřlivý život kdysi vedla. V šestnácti letech se rozhodla od základu změnit svůj život. Sbalila si věci a vyrazila do světa. Cestovala stopem a často přišla do styku s hodně drsnými živly.

Jednou prý musela dokonce típnout o šoféra cigaretu, aby jí dal pokoj. Začal ji totiž obtěžovat a osahávat. Jindy zas utíkala s batohem na zádech ze záchodu od řidiče kamionu. Divoké mejdany a drogy Ačkoli se herečka pokusila později začít žít zase normálně a nastoupila na konzervatoř, netrvalo dlouho a sklouzla ke starým návykům.

Také vás může zajímat ...

Ze školy ji totiž vyhodili a ona se vrátila k divokému životu. „Na živobytí jsem si vydělávala v muzikálech a ve volných chvílích žila ve stylu sex, drogy, rokenrol,“ přiznala otevřeně s tím, že se nějaký čas pohybovala ve společnosti lidí, kteří užívali kokain.

Na párty si pak občas dala extázi. Trvalo to prý několik let. Závislosti nikdy nepodlehla Podogová přiznává, že to.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...