Odlehčený vánoční kuba

Jídlo tvoří během Vánoc zásadní roli. Právě stolování se řadí tradičně ke stejně důležitým momentům, stejně jako nadělování dárků. Každý se těší na výtečnou chuť domácí vánočky, bramborového salátu, vánočního kuby, lososa nebo kapra.

Společnost KetoMix přišla s receptem, který garantuje, že si tradičního vánočního kubu může vychutnat každý a bez výčitek nebo obav o svou postavu.

Ingredience:
1 ks velké cibule
sůl
5 stroužků česneku
3 lžíce řepkového oleje
půl lžičky majoránky
špetku mletého pepře
5 lžic sušených hub
300 g KetoMix risoni
lžičku drceného kmínu.

Postup:
KetoMix risoni připravte podle návodu na obalu. Cibuli nakrájejte nadrobno a osmažte dozlatova, přidejte nahrubo nasekaný česnek, předem namočené houby, osolíte, vmíchejte koření a duste doměkka. Podlévejte vodou z hub. Podušené houby smíchejte s KetoMix risoni a dejte na 30 minut zapéct.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama