Odličte se olejem

Bez důkladného odlíčení nemá cenu se natírat drahými krémy – když nejsou póry zbavené nečistot, do pleti se pořádně nedostanou. Vyzkoušejte oleje!

Pokud se začnete odličovat olejem, můžete už za pár týdnů čekat výraznou změnu. Pleť bude jasnější, hladší, zmírní se pigmentace i kruhy pod očima.

Také vás může zajímat ...

Kvalita je základ
K odlíčení používejte jen kvalitní oleje. Například jojobový, kokosový, pro mastnou pleť mandlový, pro sušší a citlivou avokádový, pro stárnoucí a zralou se zase hodí arganový. Používejte pouze neparfémované přírodní oleje, které neobsahují syntetické látky a další dráždivé složky.

Jak na odličování Olej odstraní make-up, voděodolnou řasenku i opalovací krém. Pleť precizně vyčistí bez narušení přirozeného mikrobiomu. Odličování je jednoduché. Buď zvolte klasickou metodu: kosmetický tamponek namočte do teplé vody, vyždímejte a nakapejte trošku oleje. Vzniklou emulzí začněte odličovat, pak použijte tampon nový a pleť jemně čistěte do doby, až zůstane tampon čistý.

Další možností je masáž a žínka. Do dlaní si nakapejte olej, naneste ho na pleť a jemně masírujte celý obličej. Zaměřte se na T-zónu a nakonec i na oči a jemnou masáží rozpusťte v oleji oční líčidla.

Poté vezměte žínku, malý ručník na obličej nebo vatový tamponek, namočte do horké vody, přiložte na obličej a jemně stáhněte olej i se vším make-upem a dalšími nečistotami.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...