Odmítá operaci

Pohledný herec Patrik Děrgel (30), známý z Ordinace v růžové zahradě, si měl zahrát na divadle hlavní roli v Hamletovi. Bohužel jeho nečekané zranění vše zkomplikovalo. Premiéra se musela zrušit a ohrozilo to i natáčení Ordinace.

Patrik si totiž natrhl křížový vaz v koleni, a bolest byla nesnesitelná. I když mu lékaři doporučovali operaci, on se jí chtěl vyvarovat. Lékaři mu tedy nakonec dovolili, aby pouze rehabilitoval, i když z toho velkou radost neměli.

Také vás může zajímat ...

Má teď hodně práce a odmítá se jí vzdát

Proč Patrik staví svou práci před svým zdravím? Rehabilitace mu nemusejí pomoct, a operace se mu v budoucnu pravděpodobně stejně nevyhne. Navíc ho mohou za nějaký čas trápit ještě větší bolesti, a bude kvůli nim zrušit mnohem víc projektů a na delší čas.

Ke svému rozhodnutí ale musel mít Patrik patřičný důvod, a třeba je teď v situaci, kdy peníze potřebuje víc, než kdy předtím.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...