Odmítá se vzdát své role

Na jaře Veronika Arichteva (34) oznámila, že kvůli svému těhotenství a zdravotním rizikům spojeným s koronavirem, končí v seriálu Slunečná. Původně měla v plánu natáčet, dokud jí to rostoucí bříško dovolí.

Nechtěla totiž komplikovat práci filmařům, pandemie ale její plány zásadně změnila. Roli Denisy Kánské převzala po Veronice Eva Josefíková (30), která byla za tuto příležitost opravdu vděčná. Zřejmě však netušila, že bude muset o práci tvrdě bojovat. Arichteva se totiž údajně odmítá své role vzdát! Lituje snad, že odešla ze seriálu?

Také vás může zajímat ...

Chybí jí štědré honoráře?

Neví, co vlastně chce

Už v květnu Veronika uvedla, že je pro ni dítě pochopitelně nejdůležitější a nechce nic riskovat. Zároveň přislíbila, že pokud se situace uklidní a ukáže se, že pro ni jako pro těhotnou není natáčení rizikové, ráda by se do seriálu zase vrátila. Nakonec se ale vrátila jen aby dotočila posledních pár scén a s kolegy se rozloučila. Zdá se ale, že bylo její rozhodnutí unáhlené.

Docházejí jí snad peníze?

Nebo se bojí, že na ni fanoušci zapomenou?

Pokusí se jí zbavit

„Netuším jestli zase roli Denisy nepřevezmu!“ nechala se slyšet Veronika a dala tím Evě jasně najevo, že když bude chtít, o lukrativní kšeft ji kdykoli připraví. Podle zákulisních informací mělo dojít Arichtevě, že se možná trochu unáhlila, když se role vzdala. Otázkou je, co tomu všemu řekne režisér, protože je to nakonec právě on, kdo bude mít poslední slovo, nikoli Veronika.

Navíc lze předpokládat, že jí porod a následná péče o dítě zaměstnají dostatečně a na nějaké hraní nebude mít ani pomyšlení. Jde tak spíš jen o jakýsi rozmar. Jestli se nakonec vrátí do seriálu, a kdy to případně bude, není zatím vůbec jasné.

V každém případě to nebude zřejmě nic příjemného ani pro jednu z hereček.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...