Odmítla fanynku

Na sociálních sítích je sice herečka aktivní, nicméně její projev trochu pokulhává. Kde se u EVY HOLUBOVÉ (61) vzaly hvĕzdné manýry?

Ke svým fanouškům bývá vždy velmi vlídná a na sociálních sítích s nimi sdílí spoustu svých pocitů a myšlenek. Herečka ze seriálu Slunečná Eva Holubová (61) je za své obdivovatele vděčná. Bez nich by přece nebyla tam, kde je teď.

Také vás může zajímat ...

Momentálně Eva pobývá na Sicílii, kde si užívá chvíle s rodinou. Nedávno tam k ní přiběhla sympatická žena, která se s ní chtěla vyfotit, jenže Holubová ji odmítla. Partner neznámé fanynky dal Evě jasně najevo, jak neuctivě se ke svým fanouškům chová. Holubová ale celou situaci objasnila.

Chce své soukromí

„V soukromém životě se na požádání nefotím, zvláště v cizině, kde si chci i já se svými blízkými užívat svou anonymitu,“ napsala Eva. Když se s ní fanoušci chtějí vyfotit po představení, nemá s tím problém, naopak je to pro ni čest.

Ale svoje soukromí chce mít jen pro sebe. A to už z toho důvodu, že ho má údajně velmi málo. Za pravdu jí dali hlavně její kolegové

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama