Odmítla nabídku snů

Velkou šanci vrátit se na televizní obrazovky a pravidelně se na na nich objevovat měla herečka Iva Janžurová (79). Podle zákulisních informací jí byla nabídnuta jedna z hlavních rolí v seriálu Sestřičky Modrý kód.

Také vás může zajímat ...

Dostala tak ideální možnost navázat na svou letitou roli z legendární Nemocnice na kraji města, kde hrála sestru Martu Huňkovou-Pěnkavovou. Jenže Janžurová atraktivní nabídku odmítla a údajně to měla vysvětlit tím, že je to nad její síly.

Její místo v Sestřičkách Modrý kód vzala Kolářová

Herečka si prý chce v následujících týdnech a měsících dopřát více volna a odpočívat. A přesvědčit ji tvůrci nedokázali ani prostřednictvím atraktivního honoráře. Danou postavu nakonec v seriálu ztvární herečka Daniela Kolářová (73), pro kterou je to také návrat na televizní obrazovky po poměrně dlouhé době.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...