Odnese to Valerie vlastním zdravím?

Valerie Zawadska u kadernika Martina Zifcaka

Poslední dobou nemá herečka a dabérka Valerie Zawadská (60) zrovna šťastnou ruku na své role. Sice hraje po nekonečné Ordinaci v růžové zahradě momentálně v primáckém Modrém kódu, což jí kdejaká kolegyně může jen závidět.

Ale podobně jako na Nově ji scenáristé přisoudili další vážnou nemoc. Je tak velmi pravděpodobné, že se ani v dalším oblíbeném seriálu z nemocničního prostředí příliš neohřeje.

Také vás může zajímat ...

Na role má smůlu

Navíc právě takové depresivní role můžou mít velký vliv na její duševní zdraví a pohodu.

Vždyť po tom, co si prošla nelítostnou devítihodinovou smrtí jako svérázná kamioňačka Romana Babáková se pro změnu vypořádává na urgentním příjmu s nádorem v pravé srdeční síni a metastázemi do plic.

Věčná pacientka

Samotné Zawadské je to podezřelé, ale je ráda, že má konečně stálou práci.

„Překvapilo mě, že mi scenáristé z Modrého kódu přisoudili roli, která je podobná roli v jiném seriálu. Ale prý jsem prostě v nemocnici,“ komentovala rezignovaně herečka. Co přijde příště?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama