Odolá pokušení svůdných krásek? Kdo víc žárlí?

Pohledného urostlého herce ze Sestřiček fanynky nahánějí. Je opravdu věrný své manželce?

Hvězda seriálu Sestřičky Modrý kód David Gránský (28) je se svou ženou Nikolou (26) už jedenáct let, a znají se spolu dokonce od dětství. Na začátku vztahu herec svou partnerku zlobil a podváděl, potom se ale zklidnil a už léta je vzorný! Opravdu?

Zatímco jeho vrstevníci herci střídají pravidelně jednu krásnou holku za druhou a užívají si své popularity a s tím souvisejícího zájmu slečen, herec David Gránský (28) je už dlouhé roky s jedinou ženou. Přestože po něm šílí stovky fanynek, hvězda seriálu Sestřičky Modrý kód prohlašuje, že je prý své manželce bezmezně věrný.

Také vás může zajímat ...

Je to ale pravda? Se svým vztahem, trvajícím už přes jedenáct let, je vedle svých divokých kolegů opravdu jiný. Nezvykle usedlý a klidný. Manželka Nikola (28), kterou si vzal vloni na jejich desáté výročí, je prý jeho životní láskou. David přiznal, že u nich v rodině není jediný, kdo si našel partnerku v tak mladém věku!

„Babička s dědou se spolu seznámili v patnácti letech a jsou spolu celý život. Tak věřím, že i já s Nikolou to tak budeme mít,“ plánuje nadšeně budoucnost. Vyjde mu to? Zvlášť když je neustále v obležení seriálových fanynek?

Se sexem začal brzy

S manželkou nedávno dostavěli dům za Prahou, do kterého se už přestěhovali. Ideální soužití však na začátku prošlo zkouškou, která rozhodla o budoucnosti. Před Nikolou měl, jak sám říká, užívací období, které prý ale bylo velmi důležité.

Kdyby před manželstvím nepoznal spoustu jiných žen, nejspíš by ho to určitě časem lákalo. „Začal jsem s holkama brzy a bavilo mě si jen tak nezávazně užívat. Měl jsem jich poměrně dost, vztah s Nikolou mě ale vyklidnil,“ přiznává.

Ani nevěra vztah neohrozila

Oblíbený seriálový idol dívek a žen, který zazářil i v show Tvoje tvář má známý hlas, přiznal, že jeho vztah s manželkou prošel v počátku etapou nevěry z jeho strany!

„Nejsem na to pyšný, ale tenkrát jsem to ještě nebral tak vážně, když jsme spolu začínali. Nikola ale vše ví a odpustila mi to. Nepotkal jsem prostě lepší ženskou za celých těch jedenáct let.“ Doufá, že věrné geny po jeho dědečkovi u něj opravdu zafungují. Dokáže odolat svodům krásek?

Kdy zase vyrazí za dobrodružstvím?

Je mu líto jeho přátel a kolegů, kteří teď nemají žádnou práci. „Jsem vděčný za to, co mám. Vždy když vcházím do ateliérů na natáčení, podívám se nahoru a potichu poděkuju.“ V seriálu Sestřičky Modrý kód se za ty čtyři roky utvořila skvělá parta.

Herec prozradil, že pokud na to bude mít peníze a situace to dovolí, chystá se konečně vyrazit na opožděnou svatební cestu. Určitě prý aspoňna měsíc někdy v květnu. Manželce by chtěl dopřát líbánky v exotice, a protože milují asijskou gastronomii, chtěl by vyrazit nejraději na Bali či do Thajska.

Jeho nahé tělo fanynky pobláznilo

Ve filmu Špindl v jedné scéně téměř nahý prchá oknem z pokoje těsně před očekávaným milostným aktem. Běhal tak nahý v mrazu a jeho mužné tělo a nahý zadek divačky náležitě ocenily. „Ovšem bylo to jen ve filmu. Jinak podobné kousky nevyvádím. O mně je známo, že jsem už dlouho zadaný a divoké avantýry s ženami nevyhledávám.“

Je prý spíš takový přízemnější , a už vůbec se nepokládá za dobrodruha, který by s vidinou milostného aktu šplhal do oken za nějakou múzou. David přiznal, že zamilované krásky, které ho neustále uhánějí, ho prý vůbec nezajímají. Můžeme mu to věřit?

V osobním životě se prý naopak bojí, kdy se něco stane, protože když je něco maximálně na vrcholu, musí se pak něco zákonitě vždycky pokazit. Nevěří snad sobě? Nebo své krásné manželce?

A co David v roli otce? „Moje manželka ani naše rodiny mě do ničeho netlačí. Jsme v tomhle naprosto svobodní, takže se jen čeká, kdy to konečně přijde. Ale ještě to neplánujeme.“

Co bude dál v seriálu Sestřičky?

Před natáčením seriálů Sestřičky, kde hraje David sympatického doktora Matyho, musel absolvovat kurz první pomoci. „Stejně ale nevím, jak bych zareagoval v situaci, kdy bych musel někomu třeba na ulici pomoci, jestli bych se z toho, jak se říká, nepodělal.“

A na co se fanoušci mohou těšit v Sestřičkách? Chystá se velké drama, láska i pád, rozchody… „Moje postava Matyho bude řešit velké trápení ve vztahu. Má se stát otcem, čeká dítě…“ Bude čekat brzy dítě i ve skutečnosti?

Idol, záchranář, zpěvák i textař

Televize Prima chtěla podpořit doktory, sestřičky, zdravotníky, a tak jako poděkování za jejich práci v téhle době založila iniciativu Sestřičky sestřičkám, v rámci které vyhlásila veřejnou sbírku na podporu sester v první linii v boji s Covid-19. Hlavní hvězdy seriálu natočily videoklip.

Text k písničce s názvem „Díky vám“ napsal David Gránský ve spolupráci se svojí maminkou Bohdanou. Hudbu složil jeho šestnáctiletý bratr, který vystupuje pod pseudonymem Tom Sean. Píseň nazpívali spolu s Davidem i herci ze seriálu Sabina Laurinová, Saša Rašilov (48), Adéla Gondíková (47) a Sandra Nováková (38).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama