„Odrbanému“ Deppovi zbyl ostrov a flotila

Právě byl završen rozvod hollywoodské hvězdy Johnnyho Deppa (53) s herečkou a modelkou Amber Heard (30) a závěr zní: Johnny si může oddychnout.

Ze začátku panovaly domněnky, že Amber chce manžela oškubat, ale nakonec se spokojila s poměrně nízkou částkou, v přepočtu se 177 miliony korunami, které ještě navíc věnuje na charitu. Naproti tomu Deppovi zůstane jeho bahamský ostrov Little Hall´s Pond Cay, flotila čtyřiceti aut a lodí i nemovitosti ve Francii a v Kalifornii.

Už loni ovšem musel se ztrátou prodat svůj palác v Benátkách a také dva obrazy Jeana-Michela Basquiata (+27), jednak aby měl na rozvodové vypořádání, jednak proto, že jeho poslední filmy Mortdecai a Osamělý jezdec byly propadáky.

Také vás může zajímat ...

A než se posypou peníze za Fantastická zvířata a kde je najít, to ještě chvíli potrvá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...