Odsoudila se ke kruté samotě?

Odjakživa byl o Lucii Vondráčkovou (40) mezi muži velký zájem. Je krásná a úspěšná, přesto na lásku neměla nikdy štěstí. Toužila se vdát, mít děti a žít šťastně až do smrti. Osud si na ni však přichystal těžkou zkoušku v podobě rozvodu s Tomášem Plekancem (37).

Zatímco on už dávno žije novým životem s Lucií Šafářovou (33) a jejich dcerou, zpěvačka je stále sama. Není to ale tím, že by o ni nebyl zájem. Podle přátel se jen Lucie zuby nehty novému vztahu brání a na otázky kolem něj reaguje přehnaně zlostně. Zanevřela snad na muže? A opravdu chce raději zůstat už sama?

Také vás může zajímat ...

Nový vztah je pro ni tabu

Vondráčková teď naposledy uvedla, že se rozhodně po žádném muži neohlíží. Má prý doma své dva kluky a takhle jim je všem dobře. Nic na tom měnit podle svého vyjádření nehodlá. „To je naprosto uzavřené. Je to na čtyři sta tisíc západů a není to pro mě vůbec téma,“ vzkázala velmi rázně zpěvačka a dala tím jasně najevo, že téma vztahů je pro ni na dlouho tabu.

O nikoho údajně nestojí a s dětmi si vystačí bohatě sama. Není pochyb o tom, že zrada jejího muže ji hluboce a na dlouho zranila, je ale rozumné se takhle zarputile bránit lásce?

To se zpěvačka tolik bojí dalšího zraňujícího zklamání?

Odmítá o mužích mluvit

Jakákoli zmínka o případném nápadníkovi v jinak klidné Lucii vzbudí spícího draka. Na otázku, zda má nějaký typ mužů, který by se jí líbil, odpověděla velmi podrážděně, že se jí nelíbí žádný typ mužů. „Vůbec žádný! Vůbec se mě na to neptejte!“ řekla a bylo zřejmé, že je zoufalá a rozbolavělá.

Zřejmě si ani neuvědomuje, že tímto odmítavým postojem ubližuje nejvíc právě sama sobě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...