Odstartovala Šafářová válku s Vondráčkovou?

Půjdou si obě dámy brzy drsně po krku?

S tím, že kvůli tenistce Lucii Šafářové (33) přišla o manžela, by se zpěvačka Lucie Vondráčková (40) asi dokázala smířit. Ale vyhlášení války se v podstatě rovná to, že jí sokyně v lásce začíná pomalu krást i její dva malé syny.

Řeči o rodině bodají do srdce

Také vás může zajímat ...

Šafářová už nějaký pátek tvoří spokojený pár s exmanželem Vondráčkové, hokejistou Tomášem Plekancem (38), a mají spolu dcerku Leontýnku (1). Polovinu každého měsíce u nich tráví i Tomášovi synové, které má s Vondráčkovou.

A jestli až dosud byla zpěvačka spokojená, že její děti jsou v rámci možností ve stabilním prostředí, teď je tomu nejspíš konec. Šafářová totiž, možná nevědomky, šlápla pořádně vedle, když si pustila pusu na špacír.

Vondráčková je sama, ale nezoufá, zvládá to dobře

„Fungujeme hezky jako rodina, takže to je pro mě nejvíc, co můžu mít. Jsme šťastní, máme šťastnou rodinu. Strašně bych si přála, aby to nikdy neskončilo,“ rozplývala se Šafářová bez ohledu na to, jak se asi bude cítit maminka kluků, až si něco takového přečte.

Plekanec si svou novou rodinu pořádně užívá.

Přijde všechno snažení nazmar?

Bohužel tím možná zničila i křehké příměří. Vždyť jsou to sotva dva roky, co Plekanec veřejně prohlašoval, že mu Vondráčková nechce děti půjčovat a že je štve proti němu. Jistě nebylo snadné dostat se do bodu, kdy jsou kluci ve střídavé péči a exmanželé jsou schopní se dohodnout.

Proto je těžko pochopitelné, že Šafářová více nepřemýšlela, když do světa vypouštěla věty, které by mohly tohle všechno vrátit zpátky na začátek poté, co se bude zpěvačka cítit jejími slovy zraněná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama