Odstěhovala se z farmy?

Láska na celý život, nebo drsný rozchod? Jana Boušková (65) se podle nejnovějších informací měla odstěhovat z farmy, kterou vlastní společně se svým manželem Václavem Vydrou (63). Už ji nebavilo každý den řešit jenom zvířata a chod farmy.

Chtěla by si užívat důchodu, cestovat, chodit s přáteli na večeře a radovat se. To ale zřejmě na farmě nemůže. Tam není čas lelkovat a myslet na něco jiného než na to, zda byla zvířata nakrmena, vyvenčena a jestli je dostatek slámy pro koně.

Také vás může zajímat ...

Bude manželská pauza trvalá?

V tom se vyžívá spíše její manžel. Jeden z jejích celoživotních fanoušků ji měl nedávno spatřit na večeři s cizím mužem. Sám netušil, o koho jde, avšak tvrdil, že mu byl něčím povědomý nebo mu někoho připomínal.

Sama herečka popírá, že by snad měla novou známost. Má jen přátele. I kolegové se ale shodují v tom, že se před pár dny přestěhovala do Prahy, aby si načas dala od farmy pauzu a nabrala síly na vánoční shon. Možná se ale přestěhovala ze zcela jiného důvodů, myslí si nejedna její přítelkyně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...