Odstěhuje se pryč do zahraničí?

Skutečnost, že se Jana Paulová (64) cítí lépe v zahraničí než doma, je už delší dobu známá. V posledních letech už navíc není tak pracovně zaneprázdněná, a proto prý přemýšlí, že by se mimo svou rodnou zemi usadila na delší dobu.

Největším lákadlem je pro ní Indie, kde žije její dcera Adéla a líbí se jí také tamní styl života. Prý nemá problém s tím nosit jejich místní oblečení nebo se seznamovat s novými lidmi. Holt si libuje v adrenalinu a nejspíše se jí příčí stereotyp, ve kterém se ocitli společně s manželem Milanem Svobodou (67).

Také vás může zajímat ...

Ten prý na takto dobrodružné cestování není a možná je vlastně jediným důvodem, proč stále Jana žije v Čechách a ne už daleko za hranicemi. Třeba se to ale brzy změní a Paulová kromě svého bydliště změní nakonec také životního partnera.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...