Odsune herectví na druhou kolej?

Skrytý talent v sobě nejspíš objevila herečka ze seriálu Ulice Alena Mihulová (55). Možná si bude v budoucnu přivydělávat terapiemi.

Alena si ráda vyslechne trápení ostatních

Dokonce se přihlásila do psychoterapeutického kurzu. A už se na ni obracejí lidé s prosbou o radu. Je možné, že se jí taková pomoc ostatním zalíbí a třeba si jednou vybuduje stálou klientelu. Nikdo jí totiž nemůže zaručit, v umělecké branži bude mít dostatek zakázek. Během karantény navíc poznala, jak rychle může přijít o práci, a možná jí to otevřelo oči.

Také vás může zajímat ...

Třeba i někteří z vás někdy budou mít možnost získat cennou radu od herečky, která v jednu chvíli propadala depresím a holdovala alkoholu.

Moc dobře tedy ví, že život umí být pořádně složitý.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...