Odvážná Dáda má s Italem velké plány

Ačkoli se toho o ní a o jejím přetrvávajícím manželství napsala už spousta, zpěvačka a herečka Dáda Patrasová (61) se rozhodně nehodlá doma z ničeho hroutit! Právě naopak! Všem svým příznivcům dokazuje dnes a denně na svém sociálním profilu, že je se svým novým milencem Italem Vitem šťastná a plná života.

Naposledy například v jeho rodné Itálii, kde dokonce odvážně pózovala jen v plavkách a krajkových šatech před svým oblíbeným stromem. To ale není zdaleka všechno. Dáda totiž vymýšlí v Česku společně se svým současným přítelem velké věci.

„Vito plánuje v Česku udělat svoji pobočku cestovní kanceláře. Já ho v tom plně podporuji a budu se mu snažit pomáhat,“ prozradila Dáda. Hlavní destinací by pak měla být hlavně prosluněná italská Kalábrie. Na nějaký návrat do starého života to tak tedy rozhodně nevypadá! Ale je pravda, že rozvodové papíry ještě stále podepsané nejsou. Vydrží Dáda ve svém rozhodnutí, nebo si jen krátí dlouhou chvíli, než jí přijde lákavější nabídka?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...