Odvodněte se s bylinkami

Máte nadváhu, těžké nohy a cítíte se nafoukle? Může to být způsobeno přílišným zavodněním organismu!

Voda je sice životodárnou látkou, ale v příliš velkém množství může tělu škodit. Pokud je vaše tělo příliš zavodněné, většinou vám začínají otékat nohy a ruce a nadměrně se potíte. Přílišné zavodnění ale může signalizovat třeba i nafouklé břicho.

Také vás může zajímat ...

Upravte jídelníček!

Nejdříve je třeba omezit potraviny s vysokým obsahem cukru a soli. Vyhněte se proto sladkostem, brambůrkům, uzeninám a jiným pochoutkám, které obsahují příliš soli a dalších škodlivých látek.

Kopřiva či přeslička

Pokud nechcete volit cestu pomocí léků, využijte sílu léčivých bylin. Ideálními bylinkami jsou například kopřiva, pampeliška či přeslička rolní. Z těchto bylin si jednoduše připravte čaj a následně ho několik dní pravidelně pijte.

Doporučujeme čtyři šálky v průběhu dne, a to po malých doušcích, samozřejmě doplňujeme čistou vodou, abychom měli správný pitný režim.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...