Ohnivý mexický burger pro opravdové chlapy

19. listopadu si připomínáme často opomíjený Mezinárodní den mužů. Jeho oslavy se datují už do 60. let minulého století, nicméně jeho pevné datum bylo stanoveno až v roce 1992. Dnes jej slaví ve více než 60 zemí světa. A jak jinak slavit, než s dobrým jídlem a pitím? Doporučujeme například mexický burger, který má opravdu říz díky omáčkám Tabasco.

Tento burger doporučujeme podávat s guacamole, přičemž přijdou vhod i batátové hranolky.

Ingredience
500 g hovězího masa
5 ks bulek na burgery
5 ks plátků sýra Cheddar
50 g ledového salátu
200 g nakrájených rajčat
100 g červené cibule, na kroužky
1 ks středně velkého avokáda, na plátky

Omáčka
5 ml omáčky Tabasco Habanero Sauce
150 ml kečupu
25 ml omáčky Tabasco Chipotle Sauce
250 ml majonézy

Příprava: Smíchejte dohromady majonézu a omáčku Tabasco Chipotle Sauce. Následně promíchejte omáčku Tabasco Habanero a kečup v jiné misce. Orestujte burgerovou bulku krátce na oleji. Spodní bulku potřete Chipotle krémem a vrchní bulku kečupem. Ogrilujte maso a položte na spodní díl bulky, poté naskládejte sýr, cibuli, avokádo, rajčata a ledový salát.

Nakonec přiklopte horní bulkou a servírujte.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...