Ohrozí Charlesův nástup na trůn?

Před svatbou museli slíbit, že si nová manželka prince Charlese (70) Camilla (71) nebude nárokovat titul královny. Nástupník britského trůnu ale podle žhavých informací s tímhle vnitřně nikdy nesouhlasil.

Na oko prý kývl, ale už před svatbou měl jasno o tom, že jednou jeho žena bude používat královský titul, a ta chvíle se blíží! Královna Alžběta II. (90) totiž plánuje zasloužený odpočinek a do tří let má Charlesovi předat vládu.

Také vás může zajímat ...

Králem na plný úvazek se ale stane až po matčině smrti. Tím, že by Camilla nakonec titul získala, jde ale Charles proti své matce. Co když si Alžběta II. všechno rozmyslí a na trůnu zůstane až do smrti? Nebo se rozlítí natolik, že ho přeskočí v nástupnictví? Nic z toho by se asi potencionálnímu panovníkovi moc nelíbilo.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama