Ohrozí hvězda Ordinace a Tváře Badinková svou rodinu?

To, co ji čeká v následujících několika náročných týdnech, si raději oblíbená herečka Michaela Badinková (39) ani nepředstavuje. Výzva účinkovat v celosvětově známé show Tvoje tvář má známý hlas je totiž stále více nad její síly.

Tím spíš, že k tomu musí plnit další závazky v podobě doktorky Aleny Rytířové v kamenické nemocnici nekonečné Ordinace v růžové zahradě 2. Nemluvě o tom, že má doma dvě malé dcerky Emilku (4) a Evelínku (8), které ji potřebují. „Pracovní nabídky přijímám také podle toho, aby i doma vládla pohoda, klid a já nebyla uštvaná matka,“ dušovala se ještě nedávno sama herečka.

Také vás může zajímat ...

Realita je ale jiná, a tak pomalu začíná docházet na varování, jež jí jistě dával i její seriálový partner Petr Rychlý (53), který si sám podobným kolečkem už prošel.

Je úplně na roztrhání

Noční můra, že bude svým dvěma holčičkám špatnou maminkou, se tak vyplňuje. A její dlouholetý partner Jan Teplý (42) je z věčného plánování unavený jako nikdy. „Každý týden je vlastně improvizace. Tím, že jsme s Honzou herci, kteří nemají pevnou pracovní dobu, si vždycky řekneme, kdo a kdy má jaké pracovní povinnosti,“ líčí domácí bojovku posledních týdnů Míša.

Starší Evelínka byla přitom nadšená, že maminka bude v imitační show, a moc se těšila, teď by ji ale radši měla doma.

Tohle je ale jenom začátek

Jenže na to už je pozdě. Blonďatá herečka totiž musí plnit svoje závazky a nejde z nich jenom tak couvnout. Pomáhat tak musí chtě nechtě celá rodina včetně babičky a tety. I když se Míša brání, že taková výpomoc je spíš výjimečná. Ale bude hůř. „Točit Ordinaci jsem začala v srpnu, stejně jako Tvář. A do toho přijde ještě divadlo.

Ale půjde jen o hraní, nebudu zkoušet nic nového, protože to už nešlo zvládnout,“ vysvětluje. Místo toho, aby si tak soutěž se svými kolegy užívala, trpí den co den zběsilým přebíháním mezi ateliérem Ordinace a Tvojí tváře. Nezbývá než doufat, že to nebude mít větší dopad na její rodinu.

Nebo už to jejího staršího přítele přestává bavit a bouchne do stolu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...