Ohrozí kariéru kvůli své dceři?

Dlouhé roky je herečka Ljuba Krbová (62) spojená s postavou Aničky Liškové v seriálu Ulice.

Může se ale stát, že bude nucená svoji práci na nějaký čas omezit, aby mohla být k dispozici své jediné dceři Anně Marii Landorové (33), která bude pomoc nejspíš hodně potřebovat. Proslýchá se totiž, že právě prochází rozchodem se svým manželem, rozhlasovým moderátorem Radkem Hrdinou, se kterým má syna Eliáše (2).

Také vás může zajímat ...
Se svou dcerou má Ljuba moc hezký vztah

A protože má Krbová s dcerou velmi blízký vztah, je jasné, že jí bude s vnoučetem pomáhat, jak jen to půjde. Ljuba svého vnuka velmi miluje a tak trochu jí vynahrazuje to, že kromě Anny Marie už nikdy neměla další děti, přestože si to velmi přála.

V současnosti jim paradoxně pomáhá to, že kvůli koronavirové pandemii Krbová, jako řada jejích kolegů, přišla o velkou část svých pracovních závazků a má tak prostor hlídat Eliáška, pokud to jeho maminka bude potřebovat.

Fanoušci ale mohou mít obavy, jak to bude vypadat, až se situace vrátí do normálu. Doufají, že to herečka zvládne a oni nepřijdou o svou oblíbenou seriálovou postavu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama