Ohrozila si svoji kariéru?

Jedna z našich nejuznávanějších zpěvaček Ilona Csáková (50) se dostala svým nezodpovědným jednáním do velkých problémů.

Vršící se opatření proti koronaviru nejsou pro všechny dost pochopitelná, a tak se k nim hodně lidí staví zády. A nejinak to má i Ilona, která si své srdíčko vylila na sociálních sítích.

Také vás může zajímat ...

,,Všechno je to jen byznys pro naši vládu. Bůhví, zda tu nějaká pandemie vůbec je,“ nebrala si servítky.

Fanoušci se začali bouřit

To ale nenechalo chladnými její fanoušky a ihned se ke všemu začali vyjadřovat. Hodně z nich její chování zklamalo, někteří jí dokonce začali nadávat a vyhrožovat. A to už na ni bylo moc.

,,Nejhorší je, když vám někdo vyhrožuje smrtí,“ svěřila se smutně. Došlo to až tak daleko, že si Csáková uvědomila, že to byla nejspíš celé jedna velká chyba a vše si měla nechat raději pro sebe.

Skončí se zpěvem?

Každý ví, že si lidé své idoly, ať už herce nebo zpěváky, vybírají také podle jejich celkového vystupování. V dnešní době je také důležité, jak se prezentují na sociálních sítích.

Ilona Csáková se proto začala bát, aby byl o ni vůbec ještě někdy zájem. Začalo se dokonce proslýchat, že má uvažovat o úplném ukončení kariéry

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama