Ohrozit spoluobčany? Nemá s tím problém!

Se svou teorií o tom, že koronavirus není tak nebezpečný, jak tvrdí vlády a hygienici, pilně zásoboval na podzim zpěvák Janek Ledecký sociální sítě.

Na kameru ukazoval grafy, které měly dokázat, že mrtvých není zase tolik, abychom se měli bát. Tuhle svou „osvětu“ završil nedávno koncertem pod širým nebem, který sám označil jako ilegální. Policie nelenila a pustila se do vyšetřování, protože vládní opatření kvůli pandemii jsou jasná a obecně známá.

Také vás může zajímat ...

Ledecký ale potřeboval natočit hudební klip, tak využil toho, že v Chotěboři slavnostně rozsvěceli vánoční stromeček a hned měl dost diváků a neplaceného komparzu.

Debilní. Rebel

Zpěvák si zřejmě připadal jako ohromný rebel, když vystoupil a pak své hloupé počínání komentoval slovy „Nebudu dodržovat debilní předpisy jenom proto, že jsou předepsaný!“ Možná mu to připadalo od něho samého „správně hustý“, prostě gesto hodné „velkého rockera“, až na to, že namísto „hustý“ může doplnit slovo, kterým sám označil současné předpisy a rocker – to tenhle nudný muzikálový principál rozhodně není.

Jak asi vnímá jeho slova mnohem uznávanější umělec Ivan Mládek (78), kterému nedávno na COVID-19 zemřel dlouholetý kamarád, kapelník country skupiny Mustangové František Prošek (†79)?

A co řada dalších lidí, kterým po nákaze koronavirem odešli blízcí příbuzní?

Udělá otec holce ostudu?

Policie, případně soud, svůj verdikt teprve vynese, ale je zřejmé, že Ledecký mohl svým počínáním vystavit velkému nebezpečí řadu lidí. Přitom když doprovází svou dceru Ester Ledeckou (25)na soutěže ve snowboardingu a lyžování, jistě se mohl přesvědčit, že neméně „debilní“ předpisy mají i v zahraničí.

Pokud tam někde rozbalí kytaru a zapěje něco o vánočních slibech, bude to pěkný mezinárodní trapas.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama