Ohrožuje herečka tanečníkovu lásku?

Mezi hvězdou seriálu Slunečná Danou Batulkovou (62) a tanečníkem Janem Onderem (35) je stále velmi silné pouto.

Také vás může zajímat ...

Dokonce tak moc, že s ní Onder tráví svůj volný čas, přestože právě prožívá novou lásku s tanečnicí Natálií Otáhalovou (20). Snad aby mladinká přítelkyně nežárlila, bere ji sehraná dvojice občas sebou.

S Danou si stále skvěle rozumí.

„To jsou pak holky v převaze a dělají si ze mě legraci,” říká tanečník s nadsázkou. Okolí se však pozastavuje nad tím, jak dlouho ho bude dohled ze strany partnerky bavit. Mohlo by se tak stát, že jednoho dne řekne dost. Ustojí to jejich partnerství, které to jistě už tak nemá lehké kvůli poměrně velkému věkovému rozdílu? To ukáže až čas.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama