Ohrožuje jejich vztah nevěra?

Na první pohled se může zdát, že jim nic nechybí, opak je ale zřejmě pravda. MÍŠA TOMEŠOVÁ (29) a ROMAN TOMEŠ (32) prý řeší závažné problémy.

Oba jsou tak vytížení, že se skoro vůbec nevidí. Půvabná herečka a zpěvačka Michaela Tomešová (29) září v seriálu Sestřičky Modrý kód. Její manžel Roman Tomeš (32) je součástí zase jednoho z nejúspěšnějších seriálů Slunečná.

Také vás může zajímat ...

Manželé mají tedy práce nad hlavu a není divu, že si doma chtějí spíše odpočinout než dělat zábavu jeden druhému. Jak to ale zvládnou? Okolí jim moc velké šance nedává.

Děti skoro nevidí

Protože oba dva raději tráví čas prací, na své děti prý nemají moc času. Většinou je tak hlídají prarodiče. „Ano, mrzí mě to, že se moc nevidíme.

Pracovat ale musíme a bez toho se zkrátka neobejdeme,“ řekla před časem Tomešová. Je tedy vidět, že jsou na své profesi tak moc závislí, že je ani jejich děti nepřesvědčí o tom, že by měli svůj čas více trávit doma.

Neustále se hádají

U Tomešů se kvůli tomu mají v domácnosti konat čím dál větší neshody a hlasité hádky. Když už si tedy najdou společně čas, který by mohli trávit spokojeně společně jako rodina, raději se hádají. Co je ale důvodem jejich častých výměn názorů?

Podle jedné z přítelkyň má být na vině především přepracování. I přesto, že mají nyní kvůli pandemii o polovinu méně práce, moc se toho u nich údajně nezměnilo. Měli by se však zamyslet, zda by nebylo lepší něčeho se vzdát a být opět spokojenou a bezstarostnou rodinkou.

Žárlí na svou milou?

To ale rozhodně nemá být všechno, co manžele v poslední době trápí. Roman má totiž na svou ženu dost žárlit. Nelíbí se mu, že se denně stýká se svým bývalým přítelem Davidem Gránským (28). Ani to, že je šťastně ženatý, Romanovi evidentně nestačí.

Nedávno se totiž začalo spekulovat, zda Tomešová svého miláčka nepodvádí. Toho se zřejmě herec chytil a od té doby si má svoji ženu náležitě hlídá. Ale čeho je moc, toho je příliš. Podle všeho jí má číst i soukromé zprávy v telefonu. Je toho opravdu Roman schopný?

Už spolu nespí

Krize měla dojít tak daleko, že už spolu nějaký čas dokonce nesdílejí ani manželskou postel. Spí prý odděleně, a to už od doby, kdy začala Míša, seriál natáčet. „Píší mi fanoušci, nabízejí mi i sex. Romanovi se to nelíbí,“ přiznala. Měli by si to ale konečně ujasnit. Ve hře nejsou jenom ani, ale i jejich dva synové.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama