Ohrožuje zdraví její kariéru?

Silný hlas jako zvon a neuvěřitelný talent. To je nejspíš to, co zpěvačku Věru Špinarovou (64) vystihuje asi nejlépe. Jenže, když se ozve její chatrné zdraví, jsou jí podobné přednosti k ničemu.

Dlouho se spekulovalo o tom, že má Špinarová vleklé potíže s hlasem, což by mohlo mít neblahý vliv na její kariéru. Jak se ale nyní ukázalo, nejsou to přímo potíže s hlasem, co zpěvačku ohrožuje.

Odhalila celou pravdu

Také vás může zajímat ...

„Nemá problémy s hlasivkami, ty má jako zvon, jsou to nejlepší hlasivky u nás,“ bránila zpěvačka Heidi Janků (54) svou kolegyni a uvedla tak na pravou míru spekulace kolem zdravotního stavu Špinarové. Majitelka úžasného hlasu je prý jen více náchylná na virózy. „To ji vždycky vyřadí z provozu. Teď ale zpívá každý druhý den. Je to spíš zaviněné špatným počasím – nachytá pak na sebe bakterie a viry,“ uvedla Janků s tím, že skutečným problémem Špinarové je tak spíš citelně oslabená imunita, než problém s hlasem jako takovým.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...