Ohrožuje zdraví svého dítěte?

Během těhotenství by na sebe měla dávat pozor a šetřit se, namísto toho je v jednom kole a zažívá trable. Zpěvačka Monika Absolonová (42) slibovala, že se bude šetřit, ale realita je úplně jinde. Sice se vzdala práce v divadle, ale naopak si na sebe nabalila další povinnosti.

Stále koncertuje, uvádí nový pořad na TV Nova s názvem O deset let mladší a navíc nazpívala písničku k novému animovanému filmu od Disney, který bude v prosinci v českých kinech. „Pokud mi bude tak dobře jako teď, tak si ještě přijedu zazpívat, ale to potvrdím až v ten den!“ slibuje bez váhání Absolonová všem, se kterými má nasmlouvaná vystoupení.

Také vás může zajímat ...

Takhle že vypadá to její slibované odpočívání? Takováto aktivita se ale na ní pomalu začíná podepisovat. Zatímco po nocích zbytek její rodiny spí, ona nemůže samým přetažením ani oka zahmouřit a přemýšlí nad tím, co za povinnosti ji další den čekají.

Takový stres ale přitom nemůže dělat dobře jí, ani jejímu očekávanému dítěti. Vždyť i vzhledem ke svému věku by měla být před porodem druhého dítěte hlavně v klidu!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...