Okamžiky hrůzy pro Morávkovou

Herečka Dana Morávková (47) je sice stoprocentní profík, přesto její psychika dostává v nejsledovanějším seriálu pořádně na frak.

Když už přetrpěla facky a další „něžnosti“ v předloňských scénách s násilníkem, jehož hrál Ján Jackuliak (40), dostala teď další ťafky. Scénář jí předepsal únos malé dcerky (co už si taky v té Ordinaci nevymyslí) z nákupního centra. „Myslím, že je to to nejhorší, co jsem kdy hrála.

Také vás může zajímat ...

Strach o dítě, o milovaného člověka, to je nepřenosný pocit.“ Sama si kdysi něco podobného zkusila, když se jí, naštěstí jen na pár vteřin, ztratil tehdy malý syn Petr (21), když ho v recepci hotelu pustila na chvilku z očí. Na rozdíl od seriálu, kde pátrání nikam nevede, tehdy s manželem Péťu objevili za rohem, kde obdivoval rybičky v akváriu.

„Bylo to pět vteřin hrůzy,“ vzpomíná Dana.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...