Okradená prosí o pomoc!

Kromě podlomeného zdraví má teď Yvetta Blanarovičová (57), momentálně vystupující v seriálu Ulice, ještě jiné starosti.

Přišla totiž o něco moc osobního a pro ni velmi cenného. „Ten šperk, který mám na krku, si někdo vypůjčil, když jsem byla na magnetické rezonanci,“ svěřila se fanouškům na sociální síti, kam umístila i fotku, kde má na sobě právě odcizený jedinečný náhrdelník.

Také vás může zajímat ...
Seriálová Ulice jí přinesla velké uznání ze strany diváků.

A přidala i jeho detailní popis. „Má mé iniciály, je z bílého zlata a uprostřed má diamant, takže pokud byste ho někde viděli, v zastavárně nebo jinde, prosím, dejte mi vědět,“ žádá Yvetta veřejnost a doufá, že se se svým talismanem ještě někdy shledá.

Situace je pro ni o to smutnější, že byla okradena během návštěvy u lékaře. Od léta ji totiž trápí záda, která si pochroumala, když si balila na dovolenou. Bolest byla dokonce tak vážná, že Blanarovičová skončila na kapačkách.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...