Okurkový zázrak

Řekněte sbohem kruhům pod očima.

Ukážeme vám, jak okurka dokáže s vaší pletí udělat divy. Je skvělá nejen na vrásky, ale i pokožku, která je podrážděná od slunce.

1. Oční klid

Také vás může zajímat ...

Vezměte si obyčejnou salátovou okurku, ukrojte si z ní čtyři tenké plátky. Ty si přiložte na zavřené oči a v klidu odpočívejte půl hodiny. Pokud máte kolem očí kruhy, přidejte na okurku trošičku bílého jogurtu.

2. Na pleť

Nastrouhejte si dvě lžíce salátové okurky, kterou oloupete a zbavíte měkké dužiny. Pak jí v ruce vymačkejte a a následně si vzniklou kuličkou jezděte po obličeji několik minut. Nejlépe krouživými pohyby.

3. Bez vrásek

Vodu z nastrouhané salátkovky jemně okořeňte drceným badyánem. Tuto vodu řádně promíchejte a pomocí vatového polštářku aplikujte na svůj obličej. Nanášejte ve třech a čtyřech vrstvách, vždy po zaschnutí té předchozí. Pak si obličej umyjte.

4. Proti zarudnutí

Máte podrážděnou pokožku. Ukrojte si plátek okurky a nechejte ho na půl hodiny namočený v mléce. Pak si ho přiložte na zarudlou část kůže a uvidíte ten výsledek! Nechejte na pokožce maximálně 5 minut.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama