Oldřich Kaiser: Alkohol mu už nevoní?

Lev mu připomněl lahváč

Jeho přebírání Českého lva, bylo perlou večera.

Pestrá alkoholová minulost dostala herce OLDŘICHA KAISERA (61) už čtyřikrát do léčebny, zničila mu manželství s herečkou NAĎOU KONVALINKOVOU (65) a málem ho připravila také o kariéru. Teď se ale zdá, že seká latinu a alkoholu se už nějaký čas vyhýbá obloukem.

To se mu začíná vyplácet, protože nedávno dostal prestižní filmové ocenění Český lev za vedlejší roli v životopisném filmu Masaryk, kde se zhostil postavy prezidenta EDVARDA BENEŠE (†64). Na afterparty celý večer pil pouze sladkou limonádu a alkoholu, který se všude kolem nabízel, se ani nedotkl.

Také vás může zajímat ...

Zato se jako klíště držel své současné partnerky, písničkářky DÁŠI VOKATÉ (63), která se díky svým punčochám, kostkovanému plédu a kabelce přes rameno opět stala bezkonkurenční halucinací týdne módních stylistů. Kaiser ale po jejím boku působí spokojeně a zdá se, že závislost překonal. I tak ale jeho slova potvrzují, že si na lahváče sem tam vzpomene.

„Já když ho držel v ruce, tak jsem poděkoval v domnění, že jsem dostal flašku. A on to byl Lev!,“ prohlásil Kaiser při přebírání ceny. Tvar sošky mu prý připomíná lahev, „která se tak trochu kývá“.

Zajímavé také je, že ačkoli byl za svou dlouholetou kariéru nominován hned čtyřikrát, svou první sošku Lva získal až nyní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...