Oldřich Kaiser: Jeho přítelkyně se pere

Přítelkyně svérázného herce Oldřicha Kaisera (60), písničkářka Dáša Vokatá (62), je kvítko z čertovy zahrádky. Proslýchá se, že když dvojice Kaiser-Vokatá před časem vystupovala s poezií Ivana „Magora“ Jirouse (†67), přišla si jedna z nebohých mladých fanynek k Oldřichu Kaiserovi pro podpis.

Špatně však dopadla! Údajně dostala pěstí. Rázná písničkářka si svého Oldřicha ostražitě hlídá, dobře ví, že ženy jsou z populárního herce celé pryč. Kdekoli charismatický umělec vystupuje, paní a dívky se k němu nadšeně hrnou.

Ale neměly by, nebezpečná Dáša Vokatá totiž partnera kontroluje s takovou přísností, že by jí mohla závidět i policie. Kaiser aby se bál na nevěru třeba jen pomyslet! Vokatá prohlásila, že si vroucně přeje, aby se herec dokázal udělat na zájezdech neviditelným.

Také vás může zajímat ...

Dokonce jí připadá, že fakt, že už jedna obdivovatelka dostala pěstí, na ty ostatní nijak neúčinkuje. „Furt se sápou,“ dodává zlověstně. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...