Oldřich Vízner a Vendula Křížová: Dokáže odpustit nevěrníkovi?

Nevypadá jako klasický alfa samec, přitom byl OLDŘICH VÍZNER (71) třikrát ženatý, má šest dětí a pořídil si čtyřiadvacetiletou milenku!

Nemá dva metry, vypracovanou muskulaturu ani zvlášť pohledný obličej. Nepůsobí jako chlap, který vejde do místnosti a všichni ztichnou. Jeho životní rolí byl komický sluha Saturnin. Přesto má herec Oldřich Vízner (71) za sebou milostné úspěchy, které by mu lecjaký frajer na vrcholu sil mohl závidět.

Také vás může zajímat ...

Měl za manželku Janu Šulcovou (71) i Evelynu Steimarovou (73), třetí ženu opustil kvůli Vendule Křížové (46), která je o čtvrt století mladší.

Jak to ten chlap dělá?

Milenka ve věku vnučky

Ať je tajemství hereckého donchuána jakékoliv, jeho poslední eskapádu už snad ani nelze obdivovat. Předchozí rozchody by ještě mohl omlouvat nevybouřeností, ale když loni po dvaceti letech vztahu opustil Křížovou, se kterou má tři potomky, odvrátili se od něj i někteří přátelé. Vízner ještě k tomu tentokrát sbalil slečnu, která je mladší o celých 46 let!

Vendula Křížová si prý rozumí s oběma hereckými kolegyněmi, se kterými byl Vízner ženatý.

Má to logiku, pojí je stejný osud a potkávají se při práci, kde by jim jakákoliv nevraživost komplikovala život. S nejnovější partnerkou neúnavného milovníka ale společnou řeč asi těžko najde.

Dokáže mu odpustit?

Po rozchodu se letos začala objevovat s vysokým sympatickým mužem, o kterém nechtěla nic prozradit.Každého ale na potkání ujišťovala, že je šťastná a spokojená. S Víznerem se prý pravidelně vídá, konec konců, tři společné potomky ze života vymazat nemohou. V poslední době se ale začíná dít něco zvláštního.

V létě prodělal Vízner operaci kolene. Za velkých bolestí se jen obtížně pohyboval o berlích. A v poslední době se nechává vozit domů autem, které řídí – Vendula Křížová! Kde je jeho mladá milenka a všechny dospělé děti? Že by doplatil na svůj nezřízený apetit a nikdo s ním už nechce mít nic společného?

Pomáhá mu bývalá přítelkyně ze soucitu, nebo mezi nimi znovu vzplál bývalý cit?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama