Oldřich Vízner: Bude z něj dlaždič?

Nejraději dělá rukama

Zdá se, že oblíbený herec OLDŘICH VÍZNER (70) změní své povolání! Nebo se jím spíš rovnou minul! Že by ho už herectví nebavilo? Nedávno prohlásil, že nejraději žije na své chalupě, kde neteče teplá voda, nemá tam elektřinu ani žádné technické vymoženosti a prát musí v lavoru na dvorku. Teď tomu ale dal korunu! Když prý nehraje, nejraději dělá rukama.

Ale ne jen tak ledajakou práci!

Otevře si vlastní firmu?

Prý ho strašně baví dláždit, což dělá pokaždé, když si vyšetří trochu volného času. Ale nedláždí hned tak něčím. Prozradil, že moc rád pokládá zámkovou dlažbu. „Dokonce jsem si na ní vytvořil vlastní ornamenty,“ prohlásil před pár dny herec. Teď už jen chybí, aby si otevřel firmu a začal přijímat první objednávky. Taková ornamentální zámková dlažba půjde jistě na dračku.

Také vás může zajímat ...

Jiří .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...