Oldřich Vízner: Má velké trauma z nevěry

Podváděl i svou první manželku

Nevěru má v krvi. Podváděl i svou první manželku

Ještě před pár týdny hlásal do světa, že má trauma z nevěry, dnes tomu nikdo nevěří. Od chvíle, kdy si OLDŘICH VÍZNER (70) začal s čtyřiadvacetiletou slečnou, přičemž doma měl partnerku VENDULU KŘÍŽOVOU (42), všichni se na něj dívají skrz prsty. Byla to rána pod pás.

Na svatbu nedošlo

A tak se teď jeho známí a přátelé ptají, jestli si to trauma z nevěry náhodou neuhnal tím, že ji má prostě v krvi. Vízner podváděl i svou první manželku JANU ŠULCOVOU (70) a jeho partnerka Vendula už ho také jednou vzala zpátky na milost poté, co v jeho mobilu objevila zprávy od milenky. „Chtěli jsme se vzít, ale vždycky do toho přišlo něco důležitějšího,“ posteskla si herečka.

Také vás může zajímat ...

Teď ale může být ráda, že ke svatbě nakonec nedošlo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...