Oldřich Vízner: Ohrozí operace jeho kariéru?

Herec Oldřich Vízner (70) si kromě hraní ve filmu a v seriálech rád užívá i přímý kontakt s diváky v divadle. Jenže teď mu jeho tělo vystavilo stopku a musí se svěřit do rukou lékařů. „Musím na operaci s kolenem, ale nejde o nic dramatického,“ uvedl Vízner, který už něco takového jednou absolvoval, a proto si myslí, že bude zakrátko v pořádku i teď.

Jenže právě koleno je hodně náchylné na to, aby se problémy s ním vracely. Vízner by se tak rozhodně měl mít na pozoru a následnou rekonvalescenci rozhodně nepodceňovat. Mohl by skončit hodně špatně. V minulém roce oslavil kulatiny, tak by nebyla ostuda s herectvím skončit, ale chtěl by to?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...