Oldřich Vízner: Ohrozí operace jeho kariéru?

Herec Oldřich Vízner (70) si kromě hraní ve filmu a v seriálech rád užívá i přímý kontakt s diváky v divadle. Jenže teď mu jeho tělo vystavilo stopku a musí se svěřit do rukou lékařů. „Musím na operaci s kolenem, ale nejde o nic dramatického,“ uvedl Vízner, který už něco takového jednou absolvoval, a proto si myslí, že bude zakrátko v pořádku i teď.

Také vás může zajímat ...

Jenže právě koleno je hodně náchylné na to, aby se problémy s ním vracely. Vízner by se tak rozhodně měl mít na pozoru a následnou rekonvalescenci rozhodně nepodceňovat. Mohl by skončit hodně špatně. V minulém roce oslavil kulatiny, tak by nebyla ostuda s herectvím skončit, ale chtěl by to?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...