Oldřich Vízner si naplánoval svůj pohřeb!

Zajímavého koníčka si na stará kolena našel herec Oldřich Vízner (70), filmový (a seriálový) představitel slavného Saturnina. Začal si plánovat vlastní pohřeb, až dospěl k poetické vizi, že chce být pohřben na pozemku u svého mlýna u Kralovic na Plzeňsku, který vlastní už pětačtyřicet let.

Kdysi viděl film, kde otce rodiny ve formě popela vysypali do jámy na zahradě a zasadili nad ním strom, který se k němu hodil dle keltského kalendáře. Po několika letech tak pochoval i svého dědu na Šumavě. „Byl ten nejkrásnější pohřeb,“ zasnil se herec, a nyní vydal své manželce, herečce Vendulce Křížové (45), závazné instrukce, že chce být pohřben přesně tak a ne jinak.

Od moderátora Aleše Cibulky (40) už dostal modřín v květináči, který se do jámy s Oldřichovým popelem přesadí, až bude čas.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...