Oldřich Vlach! Tohle byl fakt zázrak!

Ještě na podzim se oblíbený herec Oldřich Vlach (75), kterému už nikdo neodpáře roli feťáka (Bzzz, bzzz, včeličky) v majoru Zemanovi, plížil Vinohradským divadlem zlomen v pase. Soužily ho kruté bolesti od zúženého míšního kanálku v páteři a soucitné poznámky kolegů mu přinesly úlevu pouze psychickou.

Nyní se vrací zcela jiný člověk. Vlach absolvoval operaci, po níž putoval na mnohatýdenní rehabilitaci v ústavu v Kladrubech. Po usilovném týrání speciálnímí cviky v bazénu i na suchu odchází pohyblivý a neskrblí uznáním. „Díky pánům doktorům zase chodím a nejsem ležák. Moc mi pomohli,“ říká herec, na kterého čekají v divadle role ve Zkrocení zlé ženy a Hodinovém hoteliérovi.

Kéž by v tomtéž ústavu se stejně vedlo i moderátorovi Michalu Jančaříkovi (41), který si tu léčí ochrnutí po stlačení míchy!

Také vás může zajímat ...

Michal Jančařík

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...