Olga Matušková: Otevřeně přiznává, že žije s chlapem

Roky se o tom šeptalo, nyní to potvrdila sama Olga Matušková. Vdova po Waldemaru Matuškovi (†76) kurážně přiznala, že žije s Jiřím Plannerem (85), kamarádem zesnulého muže.

Spoluzakladatel divadla Semafor se kvůli ní přestěhoval z Los Angeles na Floridu, kde koupil dům, a tak dvojice žije tu u Jiřího, tu u Olgy, podle nálady. Občas si zaletí do L.A., řídí se podle počasí.

Také vás může zajímat ...

Když se blíží hurikán, uletíme do L.A. Když se blíží zemětřesení, tak honem zpátky na Floridu,“ říká Olga. „Že se nedá předpovědět? Máme divokou kočku a ta to pozná dva dny dopředu,“ vysvětluje.

Olga a Jiří spolu nadávají na šílenství kolem koronaviru a často pijí pivo. Waldemar by si podle Olgy přál, aby žila s Plannerem, měl ho rád.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama