Olga Menzelová: Propadla šarlatánovi?

Jak se režiséru Jiřímu Menzelovi po těžké operaci mozku daří? Už je na tom lépe? – Ptají se mnozí. Zprávy ale stále nebyly uspokojivé. Před časem musel být Menzel převezen z nemocnice ve Střešovicích na Rehabilitační kliniku Malvazinky, protože se měl nacházet ve velmi zanedbaném stavu.

Ani tak ale prý k žádnému velkému zlepšení u režiséra nedochází. Nejspíš právě proto jeho manželka Olga Menzelová teď vsadila na poslední možnost, šarlatána léčícího svojí energií. Dotyčný, který má být vyhlášený mezi celebritami, prý za Menzelem pravidelně dochází a Menzelová na něho pěje jen chválu.

Také vás může zajímat ...

„Vím, že to funguje. Když totiž pan Jaroslav z nějakého důvodu několik dní nemůže přijít, okamžitě je to poznat. Jirka je na tom hned o poznání hůř,“ říká. Ozývají se však hlasy, zda nenaletěla podvodníkovi, který bude z prominentního páru jen tahat peníze, aniž by dokázal někomu pomoci.

Je jasné, že Menzelová je v zoufalé situaci a ve snaze manžela opět uzdravit už zkouší všechno. Ale nenamlouvá si jen, že léčba tohoto mága funguje? Někteří se ho však i zastávájí a vyjadřují mu důvěru.

Nezbývá tedy než doufat, že jeho zázračné ruce Menzelovi pomůžou..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...