Oman zažene těžkosti spojené s přechodem

Ženy, které procházejí menopauzou, mají mnoho možností, jak zmírnit její nepříjemné příznaky. Čím dál častěji také zjišťují, že jim přírodní léčba pomůže mnohem více než drahé pilulky z lékárny. Ty mají navíc často i nepříjemné vedlejší účinky.

Pokud se tedy rozhodnete pro bylinnou léčbu, můžete vyzkoušet třeba domácí víno z omanu pravého, který umí tlumit nepříjemné projevy, provázející přechod. Recept na jeho přípravu je velmi jednoduchý. 50 g sušeného kořene omanu zalijte 700 ml červeného vína, nechte přijít k varu a 5 minut povařte.

Také vás může zajímat ...

Dochuťte medem, nalijte do čisté lahve a po vychladnutí uložte v ledničce.

Pijte dvakrát až třikrát denně množství jedné likérové skleničky..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...